Svatební agentura laViola
Svatební agentura laViola
vyzdoba


|laViola svatební agentura |

    Jsme svatební agentura zajišťující vše potřebné pro Váš svatební den! Specializujeme se především na svatební floristiku. Uvážeme Vám jedinečnou svatební kytici, sladěnou se svatebními šaty a typem nevěsty. Ve sjednoceném duchu připravíme ostatní květinovou výzdobu obřadu, hostiny a ostatních prostor. Je pro nás radostí vycházet z krás přírody, z divokosti kopretin, z honosnosti pivoňek, z poctivé ruční práce. Hlavním naším cílem je tak odprostit Vás od všech starostí v takto významný den, aby jste si ho co nejvíce užili!


| naše filozofie|

     Snažíme se jít směrem ekologického zemědělství a je proto naší snahou respektovat sezónnost květin v rámci ročního období a jejich lokálnost.  Velké množství druhů květin si sami pěstujeme na zahradě, ostatní sbíráme z polí, luk a lesů na Vysočině, ale i ve městě Brně, v opuštěných prostorách či kolejištích. Různorodost volně rostoucích květin či dřevin v rámci celého roku je tak neskutečně bohatá, že jako vazačský materiál lze použít téměř vše. Věřte, že krajina je tím nejbohatším velkoskladem květin. Stačí mít otevřenou mysl a oči dokořán. Pokud Vám nejsme schopni Vaši oblíbenou květinu sami vypěstovat nebo ji sehnat od jiných lokálních dodavatelů, využíváme v minimální potřebné míře služeb velkoskladů květin.

         Nabízíme Vám tak vysokou úroveň služeb, které jsme na základě individuálního přístupu pojmout jak tradičním způsobem, tak zcela netradičně a originálně dle Vašich představ. Jsme tak schopni zajistit jak honosnou svatbu na zámku, tak venkovskou veselku na zahradě. 

| jak pracujeme |

       Prvním krokem naší spolupráce je osobní setkání na Vámi určeném místě a čase. Zde se seznámíme s Vaší představou o svatebním dni a pečlivě probereme všechny ostatní náležitosti spolu s Vašimi finančními možnostmi, které jsou pro nás určující. Na základě této schůzky, která je samozřejmně zcela nezávazná a zdarma, jsme schopni sestavit předběžný orientační rozpočet všech objednaných služeb, který Vám s komentářem představíme a na základě kterého se můžete rozhodnout, zda s námi chcete i nadále spolupracovat. Rozpočet je stanoven položkově - jasně a přehledně vidíte, kolik co stojí, čímž dokazujeme, že nepracujeme s žádnými skrytými poplatky.

|o mně |

Narodila jsem se před čtvrt stoletím ve vísce na Vysočině. Jako malá jsme měla to štěstí vyrůstat po boku babiček, zkušených pěstitelek, rozjímajících krajinářek, moudrých babek kořenářek, lidí s ohromným respektem a úctou k přírodě, které mě naučily vnímat krásno i ve zcela obyčejných věcech. Od té doby jsem snílek na plný úvazek s nekončícím obdivem k přírodě, která je mi nekonečným zdrojem inspirace.


 Andrea VečeřováKontakty

Ing. Andrea Večeřová - laViola

email: info@laviola.cz
tel.: +420 739 373 735

www.laviola.cz

laViola © Andrea Večeřová, Vít Ondráček 2015 | www.arbodesign.cz