Svatební agentura laViola
Svatební agentura laViola


Reference našich zákazníků


Ještě jednou děkujem za dobře provedenou práci, ale i za tvůj osobitý pozitivní přístup. S takovým se člověk málokdy setká, ale když už to nastane, je to nezapomenutelné :) Děkuji Ti za to! Já Ti k Tvému počínání přeji mnoho příležitostí a výzev, které se s pozitivním myšlením proměňují v úspěch a radost. Kéž tě nikdy neopustí úsměv a v osobním životě jsi zahrnuta samou láskou...


Hanka a Ondra, 8/2014


Ája se strefila přesně do stylu nevěsty. Pečlivě konzultovala přání a nevnucovala nic navíc, což velmi oceňuji. Květiny dlouho vydržely čerstvé, jak ve vlasech, tak i řezané na stůl či nevěstina kytice, která vydržela skoro 2 týdny. Děkujeme za krásné doplnění naší svatby!


Pája a Ondra, 8/2014Děkujeme za vystrojení překrásné svatby! Moc si vážíme zcela individuálního a osobitého přístupu paní majitelky, která se nebála dělat věci netradičně, čímž nám dokonale splnila představu o našem svatebním dni!


Eva a Martin, 9/2014


Agentura laViola splnila do puntíku moji představu, cením si, že její majitelka jednala profesionálně a poradila mi, navrhla mi možnosti a poskytla velký výběr. Květiny vydržely nádherné po celý den, klopy byly originální, a hlavně všechno vypadalo přirozeně. Doporučuji všem, kteří pátrají a rozhodují se mezi těmi, kteří jim budou zpříjemňovat jejich nejkrásnější den.


Martina a Dušan, 9/2014


       
Na svatební agenturu laViola jsme se obrátili skrze zajištění květinové výzdoby, kterou jsme si představovali pouze z lučních květin, nasbíraných venku. Po první schůzce jsme byli nadšení, jelikož jsme čekali odmítnutí jako u předešlé agentury. Andrea nám vyšla vstříc, s nadšením. Výsledkem byly krásné divoké květiny plné trav, které na svatbě všem vyrazily dech! Za to ještě jednou velké díky.

Honza a Jana, 9/2014
laViola © Andrea Večeřová, Vít Ondráček 2015 | www.arbodesign.cz